Proč sedět v zimě doma? Vyražte s námi levně do světa...

Levné zimní zájezdy


Silvestr a Nový rok v Římě za 4 690 Kč

Přidáno: 05.11.2015
http://zimnicestovani.cz/typ-c/fotografie-17_3e39b48da16b816c05120a6170b80ad2-jpg
Přinášíme Vám skvělou nabídku na poznávací zájezd do Říma a na nezapomenutelnou oslavu Nového roku v hlavním městě Itálie. V pěti nabitých dnech navštívíte Vatikán, Řím, zažijete nezapomenutelnou oslavu nového roku a užijete si i Nového roku v této kolébce renesance a baroka. Přečtěte si, co vše Vás v Římě čeká, v našem článku.
 


Na objednávku zájezdu se dostanete kliknutím na obrázek výše.

Řím je hlavním městem Itálie a je jedním z nejstarších měst Evropy. Tato metropole je nabitá historií a poznávací zájezd v Římě, to jsou světoznámé kostely, chrámy, baziliky... Pokud jste milovníky historie a poznávaní památek, ale i pokud máte rádi pravou zábavu, Řím je jako stvořený pro Vás. Italové rádi slaví a tak je příchod nového roku v Itálii nezapomenutelným zážitkem. Příchod nového roku se slaví na ulicích, v barech, ale hlavně, k vyvrcholení těchto oslav patří velkolepý ohňostroj (ten například nezažijete při oslavě nového roku v Paříži)!
 
Cena zájezdu je 4 690Kč při ubytování ve třílůžkovém pokoji. O 580Kč pak zaplatíte víc při ubytování na pokoji dvoulůžkovém. Za tuto cenu však získáte nejen nezapomenutelné zážitky a vzpomínky, ale také 2x snídani v místě ubytování a 1x občerstvení v autobusu v den příjezdu do Itálie. Je také potřeba počítat s dalšími výdaji za vstupné do muzeí a chrámů a také za cestování hromadnou dopravou po Římě. Nezapomeňte také na kapesné ať můžete ochutnat jídla z pravé italské kuchyně a ať můžete koupit suvenýry svým známým.

 
Odjezd z České republiky je 29.12.2015 a následující den dorazíte do Říma - teploty se touto dobou pohybují kolem 10°C. První den je na programu Vatikánský stát kde Vás čeká například návštěva Náměstí Sv. Petra, prohlídka chrámu sv. Petra, možnost vstupů do krypty s hroby mnoha papežů, výstup na kopuli chrámu Sv. Petra, Andělský hrad a samozřejmě Vatikánská muzea se Sixtýnskou kaplí. Samozřejmostí je i osobní volno a ve večerních hodinách Vás čeká přesun na místo ubytování. To je zajištěno v mobilhomech v campu blízko Říma.
 
Druhý den po snídani Vás čeká již samotný Řím. Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Benátské nám, Trajánův sloup, fontána di Trevi, Španělské schody, náměstí Colonna, parlament, náměstí Navona. Nejen tyto skvosty Římské historie na Vás čekají. Celé historické centrum Říma, které je mimochodem součástí Světového dědictví UNESCO, překypuje nádhernými památkami a historií. Odpoledne strávíte odpočinkem, jelikož následovat bude dlouhá noc.


Na silvestrovskou noc se můžete zúčastnit slavnostní mše v chrámu Sv. Petra, ale hlavně si můžete užít nezapomenutelných oslav nového roku přímo v ulicích Říma. Novoroční oslavy Vás čekají např. na Španělském náměstí nebo třeba Benátském náměstí. Hlavním vrcholem této noci však pro mnohé bude velkolepý ohňostroj na oslavu Nového roku.

Asi hodinu po půlnoci Vás čeká opět odjezd na ubytování a druhý den v duchu: „Jak na nový rok, tak po celý rok.“ Vás čeká volný den v Římě na prohlídky dalších památek nebo například na nákupy. Ve večerních hodinách Nového roku se pak odjíždí zpět do České republiky. 
 
Přejít na objednávku zájezdu?


Článek zatím nikdo neokomentoval.

Diskuse k článku byla uzavřena!

Odebírat newsletter:

Získejte nejrychlejší info o novinkách mezi zimními zájezdy přímo na Váš e-mail.

E-mail:
Zadáním e-mailu souhlasíte se zasíláním newsletteru na Váš e-mail, my naopak souhlasíme s tím, že Váš e-mail nikomu jinému neposkytneme. :-)

Hledat zájezd:

Hledat na webu:


© 2015 ZimníCestování.cz - Všechna práva vyhrazena
„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich