Proč sedět v zimě doma? Vyražte s námi levně do světa...

Levné zimní zájezdy


Silvestr v Benátkách a Veroně za 3 490Kč

Přidáno: 31.10.2015
http://zimnicestovani.cz/typ-c/fotografie-16_828b7a33ac0a2bf62b7987918eec7623-jpg
Prohlédněte si historické klenoty města Verony a zažijte jedinečnou a neopakovatelnou oslavu příchodu nového roku 2016 v italských Benátkách. Verona i Benátky jsou historickými klenoty a pokud milujete poznávání historie ale i bujaré oslavy nového roku, čtěte a zjistěte více informací.

Na objednávku zájezdu se dostanete kliknutím na obrázek výše.


Kolik zájezd stojí?

Za dopravu autobusem z České republiky a ubytování i snídaní zaplatíte jen 3 490Kč. Dále budete potřebovat dalších 25€ na turistický poplatek a jízdenku soukromou lodí z Punta Sabbioni do Benátek. Samozřejmostí jsou pak další výdaje spojené se vstupy do muzeí a nějaké peníze jako kapesné - dohromady by Vám mohlo stačit cca 80€.


Na co se můžu těšit?

Vaší první zastávkou bude Verona jenž je městem s velmi velkou historíí a jejíž historické centrum je od roku 2000 zařazeno na seznamu světového dědictví UNESCO. Čeká Vás například prohlídka Velké římské arény z 1. století po Kristu, nebo dále klenotu Verony, románského kostela San Zeno Maggiore. Po bohatém programu se zkušeným průvodcem budete mít i osobní volno například na nákupy a posléze Vás čeká odjezd na ubytování.

Druhý den Vás poté čeká návštěva Benátek. Sem se dopravíte pomocí lodní dopravy z Punta Sabbione. Navštívíte např. náměstí sv. Marka, nebo Most vzdechů, dále i zvonici sv. Marka kde budete mít možnost výstupu na vyhlídku ze zvonice a zažijete tak jedinečný pohled na Benátky z ptačí perspektivy.
 

V Individuálním volnu Vám velmi doporučujeme navštívit některou z italských restaurací a ochutnat tak pravou italskou kuchyni, nebo si alespoň poseďte v kavárně nad šálkem výborné kávy.

Nezapomeňte také nakoupit některé z italských specialit, ať u vyprávění Vašim známím o tomto poznávání mohou i oni alespoň chuťovými pohárky vstřebat pravou itálii...
 
 

Ve večerních hodinách se pak na náměstí sv. Marka začne schylovat k velkolepé oslavě příchodu nového roku. V brzkých ranních hodinách Vás pak čeká odjezd do České republiky.


Článek zatím nikdo neokomentoval.

Diskuse k článku byla uzavřena!

Odebírat newsletter:

Získejte nejrychlejší info o novinkách mezi zimními zájezdy přímo na Váš e-mail.

E-mail:
Zadáním e-mailu souhlasíte se zasíláním newsletteru na Váš e-mail, my naopak souhlasíme s tím, že Váš e-mail nikomu jinému neposkytneme. :-)

Hledat zájezd:

Hledat na webu:


© 2015 ZimníCestování.cz - Všechna práva vyhrazena
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich