Proč sedět v zimě doma? Vyražte s námi levně do světa...

Levné zimní zájezdy


Silvestr v Paříži za 2000Kč

Přidáno: 19.10.2015
http://zimnicestovani.cz/typ-c/fotografie-13_4c14e3884ca976a836eaf83e4a10441b-jpg
Ať už s přáteli nebo s Vaší drahou polovičkou, na oslavu silvestra v Paříži jen tak nezapomenete! Zvláště pak pokud milujete cestování a poznávání nových kultur je Francie skvělou volbou. Čtěte však pozorně naše rady které naleznete v článku a předejděte tak zbytečnému zklamání.
Na objednávku zájezdu se dostanete kliknutím na obrázek výše.

V součastnosti se dá na silvestr do Paříže velice výhodně cestovat s cenou 2000kč na 4 dny. Je však dát si pozor na to, že cena platí za ubytování na třílůžkovém pokoji, pokud budete chtít dvoulůžkový pokoj, případně pokoj vyšší třídy, zaplatíte o něco více. Za dvoulůžkový pokoj v hotelu F1 je cena cca 2500.

Co se průběhu zájezdu týče, první den se vyjíždí autobusem přes SRN do Francie a následně nad ránem dorazíte do Paříže. Určitě Vás nemine okružní projížďka a následně již pěšší prohlídka Paříže za doprovodu průvodce. Navštívíte Lucemburské zahrady, neminete významný Pantheon, dostane se Vám i osobního volna možného k navštívení Louvru... Zde stojí za zmínku, že v období silvestru je v Paříži vcelku dost lidí, je proto potřeba předpokládat, že budete trochu delší dobu stát ve frontách.

Minulý rok při návštěve Louvru jsme skončili v obrovské tlačenici lidí a byli jsme rádi, když jsme se dostali v Moně Lise, avšak i přes obroský dav lidí stál tento zážitek za to.

Večer Vás bude čekat odjezd na hotel typu Accor - F1 - jedná se o lépe zařízenou ubytovnu v samém okraji Paříže, avšak pokoje jsou čisté a stejně tak i společné sociální zařízení. Další den Vás čeká výjezd na Montmartre který je opravdu nádherný a výhled na celou Paříž je taktéž nezapomenutelným zážitkem.


Stejně tak návštěva Eifelovy věže je krásným zážitkem.


V následném osobním volnu určitě stojí i za to navštívit Champs Elysées, poté je na programu Vaše vlastní oslava nového roku a po půlnoci se z Paříže vyjíždí zpět do ČR.

K oslavě nového roku je potřeba napsat, že v Paříži je již několikátým rokem zákaz pyrotechniky a tak se Vaše oslava bude muset obejít bez této zábavy, na druhou stranu minulý rok byla na oslavu nového roku laserová show na Vítězném oblouku která byla velice povedená.


Článek zatím nikdo neokomentoval.

Diskuse k článku byla uzavřena!

Odebírat newsletter:

Získejte nejrychlejší info o novinkách mezi zimními zájezdy přímo na Váš e-mail.

E-mail:
Zadáním e-mailu souhlasíte se zasíláním newsletteru na Váš e-mail, my naopak souhlasíme s tím, že Váš e-mail nikomu jinému neposkytneme. :-)

Hledat zájezd:

Hledat na webu:


© 2015 ZimníCestování.cz - Všechna práva vyhrazena
„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain